Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Marketing i PR
Specijalista za online/digitalni marketing i prodaju (m/ž) - ALMA RAS d.o.o.
Sarajevo
Marketing i PR
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 03.11.2017. Ističe 22.11.2017.

Detaljno

Alma Ras d.o.o. slovi za najpoznatiji brand i lider je u proizvodnji i prodaji finog rublja na teritoriji Bosne i Hercegovine. Kompanija smo u usponu i sa priznanjima najpoželjnijeg poslodavca u protekle četiri godine. U našem timu su mladi i perspektivni ljudi, ŽELITE LI DA NAM SE PRIDRUŽITE? BUDITE DIO USPJEŠNOG TIMA I PRIJAVITE SE ZA RADNO MJESTO:
Specijalista za online/digitalni marketing i prodaju
Sarajevo (jedan izvršilac)

Opis poslova:
  • Provodi strategiju i upravlja on-line prodajnim i marketing prisustvom kompanije na svim on-line i web kanalima,
  • Analizira i izvještava o ponašanju on-line kupaca, te predlaže mjere za poboljšanja on-line prisustva i kampanja radi optimizacije prodaje (profiliranje kupaca, targetiranje, segmentacija),
  • Sastavlja, razvija i komunicira digitalnim sadržajem, održava i ažurira kalendar objava editorijala, brošura, kataloga, kampanja  i oglasa,
  • Aktivno učestvuje i sarađuje sa prodajnim i marketinškim timom pri izradi marketinških komunikacijskih aktivnosti, PR-u i pripremnim događajima u prodaji u domenu svojih odgovornosti,
  • Obavlja i ostale poslove u marketinškom odjelu u okviru digital i on-line podrške biznisu.
Uslovi:
  1. Fakultet društvenih ili tehničkih nauka (prvi ciklus), smjer marketing, PR i komunikacije ili informacione tehnologije;
  2. Minimalno 1 godina radnog iskustva na polju digitalnog marketigna ili on-line prodaje;
  3. Iskustvo u radu sa Google Ads kampanjama, FB plaćenim oglašavanjem, Instagramom;
  4. Copywriting - umjeće pisanja promotivno-reklamnih tekstova oglasa;
  5. Napredno poznavanje softwarea za upravljanje digitalnim oglašavanjem, razumijevanje i iskustvo u radu sa CMS web platformama
  6. Poznavanje programa za dizajn je dodatna prednost (Adobe Photoshop, Illustrator ili Corel)
  7. Vozačka dozvola B kategorija
  8. Poznavanje engleskog jezika.
Nudimo:

Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji, dobre uslove rada, stimulativna primanja za uspješno obavljen posao, napredovanje, obuku i usavršavanje za obavljanje poslova iz opisa za radno mjesto. Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavu sa poslovnom biografijom možete dostaviti  poštom na adresu:

ALMA-RAS d.o.o.
HR odjel
-Za konkurs-
Olovske Luke bb
71340 OLOVO

Oglas ostaje otvoren 20 dana od dana objavljivanja.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!