Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Tehnologija
Razvojni tehnolog (m/ž) - CRONING LIVARNA d.o.o.
Slovenia, Ravne na Koroškem
Tehnologija
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 16.11.2017. Ističe 01.12.2017.

Detaljno

Preduzeće Croning livarna d.o.o., Ravne na Koroškem, koje proizvodi različite odljevke od niskolegiranog i visokolegiranog čelika odnosno od visokokvalitetne čelične slitine svojom prisutnošću na međunarodnom tržištu dokazuje da ispreplitanje stalnog i nezaustavljivog razvoja, a istovremeno i lojalnost temeljnim tradicionalnim vrijednostima, vode ka uspjehu. Zajedno sa društvom Armature, podjetje za proizvodnjo armature d.o.o., Muta, osnovanim 1980. godine, od 2008. godine pod okriljem međunarodne korporacije Crane Co. nastavlja uspješan put u izradi i prodaji raznovrsnih proizvoda – industrijskih armatura za hemijsku industriju, energetiku i druge industrijske grane.

Zadovoljni kupci i zaposlenici jamstvo su našeg uspjeha.

RAZVOJNI TEHNOLOG

Opis poslova i zadataka:
  • Uvođenje novih ljevarskih materijala i tehnologija u ljevaonici čelika;
  • Poboljšanje tehnologija lijevanja (utjecaj hemijskih elemenata na brzinu i kvalitet lijeva);
  • Sistemi lijevanja i dovoda i termička analiza slitine radi postizanja odgovarajućih mehaničkih svojstava;
  • Istraživanje pijeska i mješavina pijeska, te njihovog utjecaja na kvalitet;
  • Djelovanje različitih kvaliteta slitina (od korozivnih, nekorozivnih, specijalnih slitina).
Očekujemo:
  • VII. stepen obrazovanja metalurškog smjera
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnom radnom mjestu u ljevaonicama slitina željeza, prvenstveno u ljevaonicama čelika
  • Dobro poznavanje proizvodnje čelične slitine i sistema lijevanja
  • Dobro poznavanje toplinske obrade čeličnih odljevaka
  • Poznavanje CAD/CAM tehnologije
  • Preciznost, proaktivnost i snalažljivost, usmjerenost na cilj i timski rad, odlične komunikacijske sposobnosti.
Nudimo:

Zaposlenje na neodređeno vrijeme, dinamičan posao, mogućnost stručnog razvoja i usavršavanja, mogućnost napredovanja unutar cijele grupe Crane.

Kandidate pozivamo da pošalju pismene molbe zajedno s biografijom u roku od 15 dana objavljivanja raspisa na e- adresu: ahribernik@cranecpe.com .

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!