Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Operater na mašinama za tlačno livenje cinka (m/ž) - ZINKTEKNIK BOSNIA d.o.o.
Mostar
Mašinstvo i metalurgija
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 15.03.2017. Ističe 14.04.2017.

Detaljno

Zinkteknik Bosnia d.o.o. raspisuje oglas za radno mjesto:.

Operater na mašinama za tlačno livenje cinka

Uslovi:
  • Tehničko obrazovanje (mašinsko,elektrotehničko i sl.)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
Za više informacija možete pozvati na broj 036-513 733

Kratku biografiju dostaviti najkasnije do 15-04-2017  na e-mail: Zinkteknik@zinkteknik.ba

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Stručno-komercijalni suradnik (m/ž) - ColPharm d.o.o.
FBiH (80% - Sarajevo, 20% - Tuzla, Zenica, Mostar)
Zdravstvo i medicina

Objavljen 14.03.2017. Ističe 13.04.2017.

Detaljno

Colpharm d.o.o. raspisuje
NATJEČAJ
za radno mjesto

STRUČNO-KOMERCIJALNI SURADNIK (M/Ž)

Opis posla: Promocija proizvoda iz asortimana Colpharm-a putem posjeta ljekarima/liječnicima i apotekama/ljekarnama na području BiH

Uvjeti, znanja i vještine kandidata:
  • VSS - Završen farmaceutski, medicinski, stomatološki ili veterinarski fakultet
  • Prednost će imati kandidati s iskustvom u promociji lijekova i medicinskih proizvoda
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu (MS PowerPoint, MS Excel, MS Word)
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti te prezentacijske vještine
  • Prijem u radni odnos na određeno vrijeme (s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno)
Prijava mora sadržavati sljedeće:
  • Kopija/scan diplome i prijepisa ocjena
  • Životopis (CV) kandidata
  • Fotografija
Prijave molimo poslati poštom na adresu: Trnska cesta 16, 88220 Široki Brijeg, najkasnije do 24.03.2017. godine.

Komentari

Zavarivač (m/ž) - SIK d.o.o.
Mostar
Ostalo

Objavljen 07.03.2017. Ističe 31.03.2017.

Detaljno

N A T J E Č A J
Za obuku / edukaciju: Zavarivači - 5 izvršitelja

PRIJAVE KANDIDATA

Zavarivač (m/ž) – 5 izvršitelja
Lokacija: Mostar

Objavljen 06.03.2017.Istječe 06.04.2017

NATJEČAJ
Za obuku/edukaciju Zavarivači – 5 izvršitelja

    * Obuka za zavarivanje: 135 MAG postupak.
    * Mjesto održavanja: SIK d.o.o., Raštani b.b. 88 000 Mostar
    * Organizator obuke: SIK d.o.o.
    * Trajanje obuke: mjesec dana.
    * Planirani početak obuke: 04.mjesec 2017. godine.

Prednost imaju kandidati navedenog zanimanja do 30 godina, zbog prirode posla.

Prijave uz kratki životopis dostaviti, poštom, mailom ili osobno,  s naznakom „NATJEČAJ ZA OBUKU“ na adresu:  „SIK“ d.o.o.  Raštani b.b., 88 000 Mostar, Bosna i Hercegovini.

Telefoni: 036 346 394 ili 036 346 395

Komentari

Novak Popovic 14.03.2017. 23:17

Postovanje.. Zovem se Novak popovic rodjen 1992.zavarivac sam 5 god. Co2. Italijanska firma iron tech. U bosni i hercegovini. Takodje radim na obuci novih zeljenih zavarivava co2. Odgovorna sam osoba u navedenij firmi za odjelu varenja. Mene zanima kakve poslove nudite.itd. hvala unapred.poz ..