Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Eldži & Pistolato " d.o.o. - Komercijalista-predstavnik - 1 izvršilac
Mostar
Komercijala i prodaja
Kompanija: Eldži & Pistolato d.o.o. Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 25.07.2014. Ističe 22.08.2014.

Detaljno

Firma - Veleprodaja" Eldži & Pistolato " d.o.o. sa sjedištem u Sarajevu, r a s p i s u j e

K O N K U R S

za radno mjesto

  • komercijalista-predstavnik - 1 izvršilac ( Mostar – kandidat sa stalnim prebivalištem u Mostaru )

Opis radnog mjesta:

  • Rad na terenu sa postojećim kupcima i pronalaženje tj.otvaranje novih potencijalnih kupaca.
  • Vođenje brige o zastupljenosti,prodaji i naplati robe.

Kvalifikacije:

  • SSS
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Ozbiljan i profesionalan pristup poslu.
  • Samostalnost u radu i sposobnost za timski rad.
  • Komunikativnost,snalažljivost i odgovornost.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Prijave slati na e-mail:  eldzipistolato@bih.net.ba

Uz kraću biografiju obavezno priložiti i jednu fotografiju.

Nepotpune prijave i prijave kandidata bez radnog iskustva se neće razmatrati.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i sa njima će biti obavljen intervju.

"Eldži & Pistolato"d.o.o.

Džemala Bijedića 156 71 000  S a r a j e v o www.eldzipistolato.com.ba

Oglas je otvoren do 22.08.2014. godine.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
C# .NET Software Developer (m/f) - Authority Partners Inc.
Sarajevo, Mostar, Tuzla i Bihac
Elektrotehnika i informatika
Kompanija: Authority Partners Inc. Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 24.07.2014. Ističe 22.08.2014.

Detaljno

C# .NET Software Developer
(Sarajevo, Mostar, Tuzla and Bihac)

Authority Partners is looking for C# .NET developers. Start your software engineering
career right, among experienced colleagues working on service oriented enterprise information system.
Candidates must have knowledge of C# language and .NET framework.

Position Duties
This position includes following responsibilities (not limited to):
  • Produce software designs based on approved architecture and requirements.
  • Write code using C# and other technologies to build system components.
  • Deliver products within an aggressive schedule.
Knowledge/Experience/Skills Required
Candidates for this position must have practical experience or knowledge
of the following:
  • Hands-on development experience with C# language and .NET framework.
  • Understanding of software design and architectural patterns.
  • Understanding of Service Oriented Architecture concepts.
  • Experience with relational database design and development, preferable SQL Server.
  • Experience using team collaboration tools/source control programs, preferably Team Foundation Server.
Personal Qualities and Attributes
Candidates for this position must possess following personal traits:
  • High degree of inquisitiveness and eagerness to learn at detailed and abstract level.
  • Self-motivated and able to work with little supervision.
  • Strong written and verbal communication skills.
  • Good team player.
Education
  • Bachelor's degree in Computer Science, Software Engineering or related field is desired.
If you are qualified and available, please email us your resume via careers@authoritypartners.com

Komentari

Monter pločastog namještaja (m/ž) - Kalea d.o.o
Neum, Bihać, Ilijaš, Banja Luka, Mostar, Vitez
Zanatske usluge
Kompanija: Kalea d.o.o. Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 20.07.2014. Ističe 17.08.2014.

Detaljno

Naša historija počinje 1996 godine i od tada je naš rad inspirisan ljepotom i kvalitetom. Od samog početka, trudili smo se da definišemo ciljeve koji su doprinijeli razvoju uspješne kompanije. Fabrika namještaja proizvodi kvalitetan namještaj po najnovijim trendovima, na osnovu čega smo izgradili prepoznatljiv brend na tržištu. Misija kompanije  je da se prilagođava zahtjevima kupaca u skladu sa modernim stilom življenja. Fabrika namještaja je jedna od vodećih kompanija koja proizvodi kako sjedeće garniture tako i pločasti namještaj po mjeri. Fabrika namještaja Kalea je vodeća firma u proizvodnji namještaja po mjeri u BiH i regionu. Povodom otvaranja naše ekpanzije javila se potreba za objavom natječaja za primanje u radni odnos

Montera pločastog namještaja više  izvršioca.

Opis radnih aktinosti:
  • isporuka tapaciranog i pločastog namještaja na adresu kupca,
  • montaža pločastog nameštaja na adresi kupca,
  • učestvovanje u montaži namještaja za izlog salona,
  • kontrola robe prilikom preuzimanja i utovara namještaja,
  • samostalno obavljanje radnih zadataka,
  • organizovanje radnih aktivnosti po planu,
  • održavanje zaduženog alata i sredstava za rad,
  • savjesno izvršavanje radnih zadataka,
  • samostalno i aktivno učešće u dodjeljenim zadacima.
Uslovii:
  • SSS – poželjno stolarskog/tehničkog usmjerenja,
  • samostalnost na poslovima montiranja namještaja,
  • poželjno da osoba zna napraviti razradu po danim skicama i nacrtima,
  • najmanje 1 godina iskustva na izradi i montaži kuhinja, američkih plakara,  komoda  i ostalog pločastog namještaja,
  • položen vozački  ispit B, poželjno C kategorije,
  • spremnost za rad na terenu,
  • potrebna stručnost, preciznost, samostalnost, odgovornost, marljivost, kreativnost.
  • poželjno iskustvo u upravljanju vozila sa C i E kategorijom
Mjesta obavljanja poslovnih aktivnosti:
  • Salon namještaja Kalea u Ilijaš 2 izvršioca,
  • Salon namještaja Kalea u Vitez 1 izvršioc,
  • Salon namještaja Kalea u Mostar 1 izvršioc,
  • Salon namještaja Kalea u Banja Luka 1 izvršioc,
  • Salon namještaja Kalea u Bihać 1 izvršioc,
  • Salon namještaja Kalea u Neum 1 izvršioc,
Kandidati za Dubrovnik trebaju imati hrvatsko državljanstvo.

Nudimo:
  • Stalni radni odnos,
  • Rad u mladom i stučnom timu.
Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu slati na
Fax:033/401-166 ili
Poštom: Kalea d.o.o. Bosanski put b.b. 71380 Ilijaš

Komentari