Stručni saradnik - ARK Company d.o.o. Sarajevo

Lokacija: Sarajevo, Tuzla, Banja Luka

Zdravstvo i medicina
Objavljen 13.11.2017. Ističe 13.12.2017.

ARK Company d.o.o. Sarajevo

Ukoliko ste zainteresirani za rad u perspektivnom timu, otvoreni za kontinuirano i omogućeno usavršavanje, predani poslu i disciplinirani u radu, pozivamo Vas da se prijavite na sljedeću poziciju:

  • Stručni saradnik na određeno vrijeme  sa mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

Opis radnog mjesta:

  • Promocija dodataka prehrani i saradnja sa apotekama.

Mjesto rada:

  • 1 izvršioc - Sarajevo

  • 1 izvršioc -  Tuzla

  • 1 izvršioc -  Banja Luka

Uslovi koje kandidati treba ispunjavati su:

  • SSS/ VSS zdravstvenog smjera (Farmacija, Medicina, Stomatologija, Biolgija);

  • Posjedovanje vlastitog auta i položen ispit B kategorije.

CV zajedno sa eventualnim preporukama slati na mail: ark.company.d.o.o.@gmail.com

U naslovu mail-a, prilikom slanja prijave, obavezno naznačiti na koje mjesto rada se prijavljujete.

Odabrani kandidati, biti će pozvani na razgovor. Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Tel: 061 789 409

Fax: 033 714 926

E-mail: ark.company.d.o.o@gmail.com

Olimpijska 4, Sarajevo

ID broj: 4201877940004

Transakcijski račun: UniCredit Bank 3387202206288380

Komentari:

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!