Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Mašinstvo i metalurgija
CNC – Operater/Programer (m/ž) - Anton Paar ShapeTec BA d.o.o.
Brod
Mašinstvo i metalurgija
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 11.01.2018. Ističe 10.02.2018.

Detaljno

Preduzeće „Anton Paar ShapeTec BA“d.o.o. sa sjedištem u Brodu  , Gornja Močila raspisuje

KONKURS
za radno mjesto:

CNC – Operater/Programer

Uslovi:
  • Minimalno 2 godina iskustva na CNC strugovima
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog
  • Čitanje tehničkih crteža
  • Poznavanje programskog jezika
Biografiju dostaviti na mail: oglas@anton-paar.com ili lično u sjedište preduzeća.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Site manager (m/ž) - Global metal construction d.o.o. (GMC d.o.o.)
Slovenija, Inostranstvo

Objavljen 10.01.2018. Ističe 09.02.2018.

Detaljno

Firma GMC d.o.o. raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos

Site manager  (m/ž) – 5 izvršioca za rad u inostranstvu  ( prijava u Sloveniji, rad na terenu)

Opis posla:
  • Izrada i pracenje terminskog plana za projekat
  • Vođenje projekta, praćenje realizacije projekta
  • Kontrola projektne dokumentacije
  • Kordinacija i nadgledanje radnika na gradilištu
  • Upravljane materijano tehnickim sredstvima za izvodenje radova
  • Podnošenje izvještaja sa gradilišta o napretku radova, stanju ljudi i troškovima
  • Kontrola sigurnosti na gradilištu (radnika, mehanizacije i opreme)
  • Kontrola izvođenja radova u skladu sa predviđenim kvalitetom
  • Osiguranje potrebnih dozvola, atesta i licenci za radove na gradilištu
  • Komunikacija sa klijentom
  • Spremnost na stalno putovanje
Potrebne kvalifikacije:
  • VSS (mašinskog, elektro i građ.smjera) najmanje 3 godina iskustva
  •  Ili SSS ( pet godina iskustva na istim ili sličnim poslovima)
  • Poznavanje engleskog  jezika ( napredni nivo)
  • Poželjno poznavanje i drugih stranih jezika (njemački, španjolski, italijanski itd.)
  • Pismo preporuke od predhodnog poslodavca
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, autcad)
  • Spremnost na timski rad
Nudimo:
  • Stalni radni odnos
  • Organizacija; prevoza i smjestaja u inostranstvo.
  • Stimulativna zarada i redovna plata
  • Mogućnost napretka
Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu slati putem emaila: info@gmcdoo.ba
Za naznakom: prijava na konkurs za električara
Fax: +387 32 891 208 ili

Poštom:
GLOBAL METAL CONSTRUCTION DOO
ŽABLJAK BB, USORA, 74 230.
BOSNA I HERCEGOVINA

Konkurs ostaje otvoren mjesec dana od datuma objavljivanja.

Komentari

CNC Operater - „NOVA DI VRBAS“ d.o.o. Banja Luka
Banja Luka

Objavljen 03.01.2018. Ističe 31.01.2018.

Detaljno

CNC Operater

Pored opštih uslova predviđenih zakonom, poželjno je da kandidati ispunjavaju i sledeće posebne uslove:

Kompetencije i vještine:

- SSS;
- Sa radnim iskustvom ili sa završenom obukom.

Opis posla:

- Upravljanje i opsluživanje CNC mašinom

Oglas ostaje otvoren  do popune, a prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova  i kratkom biografijom dostavljaju se na adresu: „Nova DI Vrbas“ d.o.o. Banja Luka, Braće Pišteljića 4 (lično ili putem pošte), e-mail: divrbas@blic.net.

Kontakt telefon: 051/348-620.

Komentari