Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Računovodstvo i revizija
Knjigovođa (m/ž) - SiM Impex d.o.o
Banja Luka
Računovodstvo i revizija
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 07.08.2018. Ističe 06.09.2018.

Detaljno

SiM Impex je preduzeće koje se 20 godina bavi prodajom rezervnih dijelova za putnička i laka komercijalna vozila. Posvećeno je kvalitetu, gradnji dugoročnih partnerskih odnosa i zadovoljstvu svojih kupaca. Od 2017. godine član je jedne od najvećih svjetskih korporacija za distribuciju rezrvnih dijelova za automobile sa poslovanjem u Sjevernoj Americi i Evropi. Zbog povećanja obima posla oglašava otvoreno sljedeće radno mjesto:

Knjigovođa (1)
Banja Luka 1

Opis posla
  • Robno materijalno knjigovodstvo
  • Evidentiranje poslovnih promjena
  • Vođenje poslovnih knjiga
  • Vođenje blagajne
  • Kontrola i obrada dokumenata koji prate radne procese
  • Unos podataka u informacioni sistem

Uslovi
  • Srednja ekonomska škola
  • Min 3 godina radnog iskustva u knjigovodstvu
  • Tačnost i preciznost u radu
  • Dobra saradnja sa kolegama
  • Dobra lična organizovanost
SiM Impex nudi:
  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja
Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u SIM Impex-u odgovara Vama, prijavite se do 09.09.2018 na:

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!