Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

IT Administrator (m/ž) - BIMAL d.d. za proizvodnju ulja/edible oil production
Brčko
Elektrotehnika i informatika
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 29.12.2017. Ističe 19.01.2018.

Detaljno

BIMAL d.d. za proizvodnju ulja Brčko je proizvođač jestivog ulja u Bosni i Hercegovini i jedan od vodećih regionalnih proizvođača jestivih ulja.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „IT Administrator“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

IT ADMINISTRATOR

Opis poslova:
  • Odgovoran je za funkcionisanje računarske i telekomunikacijske mreže;
  • Odgovoran je za obavljanje poslova informatičke podrške korisnicima informacionog sistema;
  • Odgovoran je za održavanje, dokumentovanje i unapređenje softvera i hardvera;
  • Odgovoran je za implementaciju razvojnih projekata;
  • Odgovoran je na stalnoj optimizaciji i dokumentaciji svih procesa u proizvodnji, u organizaciji i u uslugama cijele organizacije;
  • Odgovoran je za praćenje, planiranje i podržavanje kvalitetne upotrebe softverskih i servisnih paketa od strane zaposlenika firme;
  • Odgovoran za implementacija procedura u cilju poboljšanja sigurnosti mreže i zaštite podataka, softvera i opreme;
  • Odgovoran je za koordinisanje u cilju prijavljivanja i odjavljivanja email naloga za zaposlenike, kao i kreiranje email potpisa za zaposlenike u skladu sa zahtjevima nadređenog.
Uslovi:
  • SSS/VŠS – tehničkog smjera;
  • Poželjno iskustvo rada od tri godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje hradvera, poznavanje mrežnih protokola i interneta;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika ili njemačkog jezika u govoru i pismu;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:
  • Dobre komunikacijske i organizacijske vještine;
  • Ljubaznost u ophođenju prema klijentima i kolegama;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad.
Šta nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova.
Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju dostavite a napomenom, prijava na konkurs za „IT Administrator“. Rok za slanje prijava je 19.01.2017. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!