Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Administrator - Enterprise
Sarajevo
Administrativne usluge
Objavio: Enterprise

Objavljen 19.04.2015. Ističe 30.04.2015.

Detaljno

Osnovan 1957, Enterprise Rent-A-Car je međunarodno priznat brand s više od 6.500 poslovnica
širom svijeta, kao i franšiznim mjestima u cijeloj Evropi a sada i u Bosni i Hercegovini.
S ukupnim prihodom od 19,4 milijarde dolara i više od 78.000 zaposlenih, Enterprise Holdings i
njegove podružnice posjeduju gotovo 1,4 milijuna automobila i kamiona. Enterprise Holdings – je
najveći rent a car na svijetu, mjereno po prihodima, zaposlenicima i flotom – Enterprise Holdings i
njegove podružnice zajedno nude prijevozna rješena a svi su ujedinjeni zajedničkom misijom.
Ukoliko ste otvoreni za nove izazove, komunikativni, ambiciozni, spremni za rad i napredovanje u
karijeri u internacionalnoj kompaniji, odlično funkcionišete u timu i imate jasne životne ciljeve, mi
tražimo takve zaposlene za sljedeće radno mjesto:

Konkurs za posao u ENTERPRISE.

ADMINISTRATOR-DISPONENT

Uslovi:
• visoka razina informaticke pismenosti.
• aktivan vozac
• fleksibilnost, lojalnost, ambicioznost.
• pregovaračke sposobnosti, orijentacija ka rezultatima.
• kandidat mora biti u stanju razumjeti, čitati, pisati i govoriti engleski jezik
• potvrda o nekaźnjavanju.

Opis radnog mjesta:
• pravljenje rezervacija za izdavanje vozila.
• uspostavljanje kanala prodaje i prodajne strukture.
• Uspostavljanje kontakata sa novim kupcima i održavanje kontakata sa postojećim.
• saradnja i izvještavanje menadžmentu.
• svi administrativni poslovi vezani za evidenciju o voznom parku, provjera ispravnosti voznog parka, redovan pregled i podnošenje izvještaja o stanju i eventualnim nepravilnostima.
• neposredni rad sa klijentima.

Napomena: uz biografiju obavezno slati sliku.
Ostala željena znanja, vještine i sposobnosti :
• Sposobnost da se učinkovito komunicira s osobljem Enterprise-a osim prodajnog tima i ostalih internih odjela
• Postaviti prioritete i organizaciju posla kako bi se osigurala optimalna učinkovitost
• Znanje više stranih jezika je plus.

Šta nudimo:
• rad u međunarodnoj kompaniji, Enterprise,Alamo,National.
• rad u motivirajucem radnom okruženju.
• ukoliko smatrate da možete odgovoriti izazovu ove pozicije, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju pošaljete isključivo na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

Enterprise,Alamo,National.
An Independent Franchise
Kranjceviceva bb Sarajevo

enterprise.com
city@citycarrental.ba
Lokacija:Sarajevo

Broj pozicija:1
Datum objave:19.04.2015.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!