Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Komercijalista (m/ž) - Euro-metali d.o.o.
Mostar
Ekonomija i finansije
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 02.09.2015. Ističe 15.09.2015.

Detaljno

OGLAS  ZA  PRIJEM  RADNIKA

Euro-metali d.o.o. Doboj Jug, PODRUŽNICA MOSTAR raspisuje konkurs za radno mjesto

Komercijalista  – 1 izvršioc

Mjesto rada: Mostar (područje Hercegovine)

U S L O V I:
  • VSS ili VŠS ( visoka ili viša stručna sprema) ekonomskog ili tehničkog smjera
  • Vozački ispit B kategorije
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u prodaji
  • Izražene sklonosti i sposobnosti za timski rad
  • Aktivno poznavanje rada na računaru
  • Komunikativna, kulturna , vaspitana  i odgovorna osoba
Opis posla:
  • administrativno-tehnički poslovi u kancelariji
  • ulazne i izlazne kalkulacije  (fakturisanje)
  • priprema ponuda za klijente - prodaja,
  • rad u maloprodaji-veleprodaji
  • obilazak postojećih kupaca na terenu i pronalaženje novih (2-3 dana sedmično  rad na terenu –područje Hercegovine)
Oglas ostaje otvoren od  02.09. do  15.09.2015.godine

Prijavu sa CV-om poslati putem pošte na adresu „Euro-metali d.o.o. Doboj Jug, Podružnica Mostar, Bišće polje bb (krug HP Investinga ) 88000 Mostar.
Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti uzete u razmatranje.

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Tehničko lice u proizvodnji pločastog namještaja (m/ž) - GULF REAL ESTATE d.o.o.
Ilidža
Proizvodnja

Objavljen 02.09.2015. Ističe 09.09.2015.

Detaljno

Gulf  Real  Estate d.o.o.
Ul. dr.Mustafe Pintola 25
Sarajevo, Ilidža

Sarajevo, 02.09.2015.god.

Predmet :  JAVNI  OGLAS  ZA  PRIJEM U RADNI ODNOS

Firma „GULF REAL ESTATE“ d.o.o., raspisuje javni oglas za prijem u radni odnos  za slijedeću poziciju:

1. Tehničko lice u proizvodnji pločastog namještaja (1 kandidat)

Traženi uslovi:
  • Radno iskustvo (poželjno)
  • Poznavanje softverskog rada na računaru, programi poput Excela i sl., kao i rad na  nekom od programa za pločasti namještaj (Kitchen Draw, Corpus, Arcon, Pro 100 i sl.)
Opis poslova:
  • Izrada krojnih listi
  • Priprema naloga za proizvodnju
  • Održavanje zaduženog materijala i sredstava za rad
  • Savjesno izvršavanje radnih zadataka
  • Samostalno i aktivno učešće u dodjeljenim zadacima
Rok za slanje prijava 7  dana.

Prijave slati na e-mail adresu:   edin@gulfdoo.com , lično ili putem pošte na adresu firme:

Gulf Real Estate d.o.o.
Dr.Mustafe Pintola 25
71210 Ilidža

Kontakt telefon:  061 782 665

Komentari