Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Novinari - NEWS-BLIC.COM
Sarajevo
Mediji
Objavio: news-blic

Objavljen 03.03.2015. Ističe 10.03.2015.

Detaljno

Naziv radnog mjesta: NOVINAR

Poslodavac: NEWS-BLIC.COM

Opis posla

NEWS-BLIC.COM raspisuje oglas za sljedeću poziciju: Novinar (m/ž)

Nudimo:

- Stručno osposobljavanje (PRVO RADNO ISKUSTVO/VOLONTERI)

- Mogućnost napredovanja i zasnivanja radnog odnosa u skladu sa angažovanjem i ostvarenim rezultatima

- Rad u timu s mladim i ambicioznim ljudima

- Rad u dinamičnom, motivirajućem i prijatnom okruženju

Vrsta posla: Volontiranje (PRVO RADNO ISKUSTVO)

Stručna sprema: SSS

Dodatni uslovi:

- Poželjno univerzitetsko obrazovanje ili studenti završnih godina fakulteta društvenih nauka

- Poznavanje engleskog jezika (poželjno)

- Visok nivo inicijativnosti

- Samoorganizovanost i odgovornost

- Dobro poznavanje bosanskog/hrvatskog/srpskog jezika

- Poznavanje rada na računaru

Oglas otvoren od: 03.03.2015.

Oglas otvoren do: 10.03.2015.

Potreban broj radnika: 7

Način prijave na konkurs: e-mail adresa

Razgovor sa kandidatima: U prostorijama redakcije

Telefon: +387 (0) 33 941 436; 941 437

E-mail: posao@news-blic.com

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Programer - DIGITAL-ELEKTRONIK d.o.o. DERVENTA
Derventa
Elektrotehnika i informatika
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 03.03.2015. Ističe 18.03.2015.

Detaljno

Programer ........... 1 izvršilac

- Viša ili Visoka stručna sprema smijer Iiformatika
- Aktivno znanje engleskog jezika , pisanje i čitanje
- Poznavanje alata MS Visual Studio, Net, MS SQL Servera
- Poznavanje JAVA programiranja kao i osnove rada sa bazama podataka
- Vozačka dozvola, minimum B kategorije
- Sposoban za timski rad, rad pod pritiskom, fleksibilan, ambiciozan, pouzdan, odgovoran
- Otvoren za nove izazove

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

DIGITAL-ELEKTRONIK d.o.o.
Kninska bb DERVENTA
Kontakt Tel: 053/315-828, fax:315-850
E-Mail: akre@diel.co.at

Komentari