Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Pravo i društvene nauke
Prijem radnika - Sigma komerc d.o.o Banja Luka
Banja Luka
Pravo i društvene nauke
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 13.09.2018. Ističe 12.10.2018.

Detaljno

I Raspisuje se javni konkurs za prijem Diplomiranog ekonomiste ili Diplomiranog pravnika na neodređeno vrijeme.

III Opšti uslovi:
1. Da je državljanin BiH.
2. Da je stariji od 24 godine.
3. Da je sa područja Banja Luke.

IV Posebni uslovi:
1. Da ima završen VII stepen obrazovanja.
2. Da poznaje barem dva strana jezika.
3. Da poznaje osnove rada na računaru (word, exel)

IV Potrebna dokumentacija:
1. Kopija diplome.
2. CV – kandidata.

VI Ostale odredbe:

VII Prijave se mogu poslati isključuvo putem e-maila:
1.info@investinbosniaandherzegovina.ba
2.bojan.bosic@hotmail.com

Za sva dodatna pitanja ili nejasnoće možete pozvati na navedeni broj ili poslati upit na e-mail.

Poslovna Jedinica Banja Luka
tel/mob 065 532 446

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Diplomirani pravnik, pripravnik - volonter - “Legal” d.o.o. Banja Luka
Banja Luka

Objavljen 12.09.2018. Ističe 27.09.2018.

Detaljno

Diplomirani pravnik, pripravnik - volonter ..... 1 izvršilac

Pored opštih uslova definisanih Zakonom o radu, kandidat mora ispunjavati sljedeće posebne uslove:
- završen Pravni fakultet,

Kandidati koji prođu u uži krug će biti pozvani na razgovor.

Prijave sa biografijom kandidati mogu slati isključivo na mail info@legal.ba

Rok za podnošenje prijave je 15 dana od dana objavljivanja konkursa.
Neblagovremene i nepotpune prijave se neće uzimati u razmatranje.

Komentari

Referent u pravnoj službi (m/ž) - Hetig d.d. Sarajevo
Sarajevo

Objavljen 10.09.2018. Ističe 10.10.2018.

Detaljno

Po ukazanoj potrebi, direktor Društva „Hetig“ d.d. Sarajevo je donio odluku o raspisivanju

K O N K U R S A
za popunu upražnjenih radnih mjesta
(na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca)

Referent u pravnoj službi – 1 izvršilac
  1. SSS društvenog smjera ili VŠS/VSS Pravni fakultet
  2. Obavezno poznavanje rada na računaru i samostalnost u radu
Opis posla : rad u pravnoj službi uključujući zastupanje u sporovima male vrijednosti, svakodnevni rad sa strankama.

Svi zainteresirani kandidati svoj CV mogu dostaviti putem pošte na adresu:

        „Hetig“ d.d. Sarajevo
Trg međunarodnog prijateljstva br. 11
          71 000   Sarajevo

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja ili do popune radnog mjesta.

Komentari