Pronađi posao

Ukucaj ime posla ili riječ koju želiš da se nalazi u opisu posla. Također možete pretraživati po lokaciji.

Dodaj posao

Podijeli pronađeni posao sa ostalima.

Pretražujete: Kategorija: Trgovina
Trgovac - STR “KUM” DOBOJ
Doboj
Trgovina
Objavio: Job.ba Tim

Objavljen 15.08.2018. Ističe 22.08.2018.

Detaljno

Trgovac

-Pored opštih uslova predviđenih zakonom, kandidati treba da ispunjavaju slijedeće uslove:
- M
- do 40 god starosti

Svi zainteresovani kandidati se mogu javiti putem telefona 065/759-297, ili lično na adresu poslodavca:
Nemanjina, zgrada Linea PP3A
74000 Doboj

Datum isteka oglasa:22.08.2018. god

Komentari

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!
Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila (m/ž) - SiM Impex d.o.o
Prijedor, Sanski Most, Visoko, Hadžići, Prnjavor
Trgovina

Objavljen 07.08.2018. Ističe 06.09.2018.

Detaljno

SiM Impex je preduzeće koje se 20 godina bavi prodajom rezervnih dijelova za putnička i laka komercijalna vozila. Posvećeno je kvalitetu, gradnji dugoročnih partnerskih odnosa i zadovoljstvu svojih kupaca. Od 2017. godine član je jedne od najvećih svjetskih korporacija za distribuciju rezrvnih dijelova za automobile sa poslovanjem u Sjevernoj Americi i Evropi. Zbog povećanja obima posla oglašava otvorena sljedeća radna mjesta:

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila (8)

Prnjavor 1, Prijedor 1, Sanski Most 1, Visoko 1, Hadžići 4

Opis posla:
  • Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima
  • Izdavanje računa i naplata
  • Praćenje i dopuna asortimana robe
  • Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabave.

Uslovi:
  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo u prodaji auto dijelova min. 1 godina
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
  • Komunikativnost i ljubaznost.
SiM Impex nudi:
  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja
Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u SIM Impex-u odgovara Vama, prijavite se do 09.09.2018 na:

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Komentari

Trgovac - STR “ DRENA” GRADIŠKA
Banja Luka
Trgovina

Objavljen 27.07.2018. Ističe 26.08.2018.

Detaljno

Trgovac

Kandidati treba da ispunjavaju opšte uslove propisane zakonom i posebne uslove:

1.KV/SSS - trgovac srodna zanimanja

STR “ DRENA” s.p. Čanković Dragan GRADIŠKA
Adresa/sjedište poslodavca:
Gradiška , telefon: 051/816-918; 065/269-633

Komentari