Software Developer - Schrobenhausen/Aresing

Elektrotehnika i informatika
Objavljen 25.11.2018. Ističe 01.02.2019.
Bauer Maschinen GmbH
BAUER Group je vodeći dobavljač usluga, strojeva i proizvoda za tlo i podzemne vode sa sjedištem u Schrobenhausen-u. Bauer Maschine GmbH je segment grupacije, odgovoran za cjelokupni asortiman građevinske opreme, kao i za istraživanje, razvoj i izvlačenje prirodnih resursa.

Tražimo kandidate za rad na poziciji

SOFTWARE DEVELOPER

OPIS POSLOVA:
  • razvoj i održavanje programa za prikupljanje, obradu i vizualizaciju podataka
USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):
  • završen tehnički studij (elektrotehnika, informatika,mašinstvo)
  • dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • poželjno poznavanje i iskustvo u nekim od navedenih programskih jezika/skripti : C,C++,C#,Bash Script,Java,PHP,Javascript
  • poznavanje i iskustvo u radu sa bazama podataka
  • mjesto rada : Aresing/Schrobenhausen
Broj pozicija: 2

Za sve dodatne informacije,preporuke i pomoć pri apliciranju, obratite se na email adresu  inisic@gmail.com.

Aplikaciju je moguće popuniti na portalu karriere.bauer.de.

Komentari:

Još uvijek nema komentara. Budite prvi da komentarišete ovaj posao!